Санаторій “Сонячне Закарпаття”

Санаторій “Сонячне Закарпаття” – найбільша бальнеологічна гастроентерологічна здравниця Закарпаття – розташована на курорті Поляна на висоті 340 м вище рівня моря біля Північно-Східних підстав Вигорлат-Гутинського (Вулканічного) хребта Карпат в урочищі Тихий на місці колишнього мисливського будинку австрійського графа Шенборна – Бухгейма.

Клімат курорту м’який, годин сонячного сяйва стільки ж, як на курорті Сочі, але сніговий покрив зберігається близько трьох місяців.

У теплу пору року на Вас чекає вдала “тихе полювання” за грибами, ягодами, лісовими, буковими або волоськими горіхами, їстівними каштанами, яблуками, грушами, аронией (чорноплідної горобини), а взимку – катання на лижах, ковзанах, санках.

Лікування

Основний лікувальний профіль санаторію «Сонячне Закарпаття»: захворювання органів травлення та порушення обміну речовин.
Додаткові медичні програми санаторію «Сонячне Закарпаття» забезпечують лікування супутніх захворювань серцево-судинної, сечо-статевої, дихальної та опорно-рухової систем.

Основний лікувальний фактор

Середньо-мінералізована вуглекисла гідрокарбонатно-натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору, відома як “Поляна Квасова”. За складом і лікувальними властивостями дуже близька до мінеральних вод Боржомського типу, але містить подвійну кількість вуглекислоти, та в біологічно активних кількостях містить бор і фтор.

Заходи

Кіносеанси, танцювальні вечори та вечори відпочинку, виступи професійних і самодіяльних артистів, послуги бібліотеки, пішохідні прогулянки теренкурними маршрутами в сусідній санаторій “Поляна”, автобусні екскурсії в санаторій “Карпати”, міста Свалява, Мукачево, Ужгород, на озеро Синевир і т.д.; індивідуальне і групове екскурсійне обслуговування на замовлення.

Харчування

В їдальні санаторію «Сонячне Закарпаття» діє дієтичне харчування за системою «шведський стіл». Тут при строгому дотриманні дієт надаються різноманітні та якісні страви, з
можливістю широкого вибору. Сніданок з 08:00 до 00:09 Обід з 13:00 до 14:00 Вечеря з 18:00 до 19:00