Херсонський травень — сонце, море та природа

Херсонський травень — сонце, море та природа

5.05-10.05.21

  • Херсонський травень - сонце, море та природа

1 день
Виїзд потягом Київ — Херсон.

2 день
Прибуття, посадка в автобус, відправлення на екскурсію до Національного природного парку «Олешківські піски».
Зустріч з представником національного парку. Екскурсія в пустелі. Говоримо про виникнення пісків, шукаємо воду і просуваємося вглиб української Сахари.
Олешківські піски варто відвідати хоча б раз у житті, щоб насолодитися пустельними пейзажами. Мало хто знає, але в Україні є своя пустеля Сахара — Олешківські піски на Херсонщині є другою за величиною пустелею Європи, бархани тут подекуди сягають 20 метрів. Днем піски прогріваються до 70 градусів, а вночі досить свіжо.

По закінченні виїзд до виноробного господарства князя Трубецького. (або Коньячного заводу «Таврія» у Новій Каховці).
Тут ми здійснимо подорож в історію виноробства, спустившись у винні підвали і прогулявшись вигадливими галереями. Тут можна в буквальному сенсі зануритися в історію, адже 8 винних підвалів зберігають більше 10 000 пляшок, серед яких близько 7 000 вин – рідкі екземпляри, спадщина Радянської епохи.
Дегустація, обід.

Далі наш шлях прямує до біосферного заповідника – Асканія – Нова, зустріч з екскурсоводом.
Біосферний заповідник Асканія-Нова — це один з найвідоміших заповідників Європи, який знаходиться в Україні. А також єдиний шматок Європи з ковильно-типчаковим степом, який не знає впливу людини. Штучно створені ставки і озера, величезна колекція тварин і птахів з усього світу — Європи, Азії, Африки, Австралії та Америки — живуть поруч з вітчизняними представниками фауни. Деяких з них можна погодувати просто з рук. У комплекс входить зоопарк і дендрологічний парк.

Навесні тут можна помилуватися квітучими тюльпанами, ірисами, астрагалами, гіацинтами і жовтцями, гвоздиками і ромашками. Влітку степ, закутаний в сріблястий серпанок ковили, переливається хвилями від найменшого подиху вітру, нагадуючи море.

По закінченні екскурсії виїзд до Арабатської стрілки, поселення в районі Генічеської Горки, на березі моря.

3 день
Відпочинок

4 день
Виїзд на Арабатську стрілку найдовшу косу в Європі, відому в Україні та за її межами. Вузька смуга піщаних пляжів (від 250 м до 7 км) протяжністю понад 100 км!
Відвідування термального джерела
• Рожеве озеро – вода рожевого кольору дуже збагачена різноманітними мінералами, кислотами, вуглеводами, азотистими речовинами, солями і ін.
За бажанням: відвідування рибного ринку, окрім риби тут є можливість придбати лікувальні грязі озеру Сиваш, сіль та ропу Рожевого озера.

Відпочинок, повернення до готелю

5 день
Виселення
Подорож в Азово-Сиваський національний природний парк на катері по затоці Сиваш.
Знаходиться парк на косі Бірючий острів. Тут, якщо вірити результатам розкопок, могли проживати царські скіфи. На Бірючому живуть олені, лані, кулани, лисиці, зайці-русаки, коні Пржевальського, мустанги…
По закінченні виїзд до Херсону.
Невеличка пішохідна екскурсія містом, відправлення додому потягом.

ВАРТІСТЬ 2800 грн

Входить:
• Проживання 3 ночі у 2місних номерах зі зручностями
• Харчування: 3 сніданки, 3 вечері, 1 обід
• Транспортне обслуговування
• Супровід екскурсоводу
• Страховка

Додатково сплачується:
• Проїзд потягом Київ – Херсон – Київ (450 грн в обидва кінця, плацкарт)
• Вхідні квитки в туристичні об’єкти: Олешківські піски – 50 грн, Асканія-Нова – 100грн, Термальний басейн -100грн, Бірючій острів – 200грн, Дегустація з екскурсією – 250 грн.
• Не вказане харчування.

 

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ДЗВОНИТЬ ЗА НОМЕРОМ +380678735155, АБО +380957908013

ТА ПІШИТЬ НА ЕЛЕКТРОННУ АДРЕСУ natviktour@gmail.com